Підготовка до школи

“Нульовий Клас”

Нульовий клас, створений для діток від 6-ти до 7-ми років, з метою  комфортно адаптувати Вашого малюка до школи. Завдання наших фахівців – зробити так, щоб дитина не тільки вміла слухати, а й чути, планувати свій день, розвивати образне і логічне мислення. Ми допомагаємо дитині знайти інтерес до занять, розвиваємо уяву, фантазію та творчі здібності, поступово розвиваючи в дитині бажання вчитися і отримувати нові знання.

Всі заняття, розроблені нашим закладом, допомагають всебічному формуванню особистості Вашого малюка, починаючи від інтелектуального, творчого і фізичного виховання, і закінчуючи формуванням власної внутрішньої позиції і оволодінням навиків спілкування з навколишнім світом. З нами Ваша дитина здобуде необхідні навички і вміння. Наше завдання – навчити дитину, а не просто вчити, тому наш девіз – “Навчимо вчитися!” Що входить:

  • Перебування дитини в закладі з 8:30 до 18:00\19:00 (залежно від обраних додаткових гуртків);
  • П’ятиразове комплексне харчування;
  • Три загальнорозвиваючі уроки кожного дня;
  • Англійська мова, музика, хореографія.

  Комплексна програма підготовки дітей до школи – це не тільки навчання їх читанню, рахунку і навичкам письма. Вона набагато різноманітніша та багатогранніша. Розвиток пам’яті, уваги, мислення і сприйняття, знайомство з навколишнім світом, формування правильної мови і великого словникового запасу, психологічна підготовка до школи – саме з таких складових повинна складатися комплексна і всебічна програма підготовки дитини до школи.

По закінченню нульового класу дитина автоматочно буде переведена до нашої початкової школи.